Łazienka wykończona, płytki pięknie się prezentują, biała ceramika łazienkowa super lśni. Jednym słowem czas na akcesoria łazienkowe. W ramach szerokiego pojęcia jakim są akcesoria łazienkowe masz do dyspozycji pełen wachlarz produktów – przede wszystkim akcesoria nablatowe, czyli dozowniki do mydła, mydelniczki, kubeczki, szczotki do WC. Część z tych akcesoriów może być też montowana do ściany. Osobną grupą akcesoriów łazienkowych są stojaki łazienkowe. Występują one w różnych konfiguracjach, jednak najbardziej popularne to stojaki na ręczniki oraz stojaki na papier i szczotkę do WC. Na pewno chciałbyś wiedzieć, które są godne Twojej uwagi, a które warto omijać szerokim łukiem. Oczywiście nie będę zagłębiał się w to, które należy pominąć w rozważaniach, ale chciałby zaprezentować Ci kilka marek, które warto wziąć pod uwagę szukając i decydując się na zakup stojaków łazienkowych.

Stojaki łazienkowe, które przede wszystkim chciałbym polecić to ekskluzywne stojaki łazienkowe marki Nicol. Wysoko jakościowe stojaki niemieckiej firmy, które świetnie spełniają swoją rolę i co najważniejsze będą niezawodne. W ofercie znajdziesz zarówno stojaki na ręczniki jak i stojaki na papier i szczotkę do WC. Inną marką zdecydowanie tańszą są stojaki łazienkowe Sanwood – jest to siostrzana marka Nicol. Tutaj również znajdziesz stojaki na ręczniki oraz stojaki na papier i szczotkę. Bardzo ciekawe oferty mają również takie marki jak Umbra czy Aquanova – tutaj możesz zaopatrzyć się w mniej klasyczny za to bardziej oryginalny design. Osobną wartą uwagi ofertą jest marka Blomus specjalizująca się przede wszystkim stali nierdzewnej, w ofercie której obok innych stalowych produktów znajdują się właśnie stojaki do łazienki – warta uwagi jest szczególnie kolekcja Blomus Menoto – zobacz i przekonaj się sam.

Wszystkie zaprezentowane tu stojaki łazienkowe dostępne są w wielu sklepach sanitarnych, ale również w sklepie Calvado, tak więc serdecznie zapraszamy na rekonesans i na zakupy.

Na stronie Calvado możesz zobaczyć wszystkie opisane przez nas stojaki, które powinny Cię zainteresować. Mamy nadzieję, że w pewien sposób przyczynimy się do dokonania dobrego wyboru.