Strona główna Tekstylia do łazienki Ręczniki bambusowe – czy warto?

Ręczniki bambusowe – czy warto?

Kilka lat temu na targach tekstylnych, marka Move, jeden z wiodących producentów ekskluzywnych ręczników zaprezentował nową kolekcję ręczników – ręczniki bambusowe. Były to pierwsze na rynku ręczniki wykonane z włókna bambusowego. Ich wyjątkowość wynika z faktu, iż w 60% są wykonane z włókna bambusowego, a w 40% z wyselekcjonowanego włókna bawełnianego.

Włókno bambusowe sprawia, że ręczniki są niesamowicie miłe, miękkie i delikatne w dotyku oraz wyjątkowo świetnie wchłaniają wodę.

Firma Move jest znana z kontroli jakości, technologii oraz nowinek technicznych. Do produkcji ręczników Move wykorzystuje najszlachetniejsze znane nam gatunki przędzy bawełnianej. Wśród nich jest między innymi bawełna egipska. Jest to bawełna, która nadaje wykonanym z niej ręcznikom wyjątkowej miękkości i zdecydowanie zwiększa ich właściwości absorpcyjne.

Wszystkie ręczniki bambusowe dostępne na polskim rynku możesz obejrzeć w sklepie Calvado

Doskonałą trwałość i walory użytkowe ręczniki Move zawdzięczają bardzo wysokiej gramaturze oraz innowacyjnej technologii produkcji, m. in Airflow Technology, Low Twist a także wyjątkowo gęsty splot.

Ręczniki bambusowe Move to oczywiście nie tylko technologia i wyjątkowa jakość. To również cała gama innych kolekcji ręczników, które charakteryzują się pięknym, bogatym i oryginalnym wzornictwem oraz niebanalną kolorystyką.

Ręczniki bambusowe możesz obejrzeć w sklepie Calvado.