Strona główna Domowe porady Piękna łazienka w kolorach Beckersa

Piękna łazienka w kolorach Beckersa

Kolory zdobią wnętrze, ale nie tylko, też budują w nim wyjątkowy klimat. Dlatego kiedy wybieramy kolory je do łazienki powinniśmy sięgnąć po odcienie sprzyjające relaksowi i odprężeniu. Ważny jest również wybór produktów o odpowiednich specjalistycznych właściwościach, które będą odpowiednie do pomieszczeń szczególnie narażonych na większą wilgotność. Farby Beckers z kolekcji Designer Kitchen & Bathroom zapewnią nie tylko skuteczną ochronę przed działaniem wilgoci, ale dzięki bogatej palecie barw, piękny efekt końcowy.

Szukając pomysłów na urządzenie łazienki, warto zaczerpnąć inspiracji z naszego otoczenia i otaczającego nas świata. Naturalne materiały i kolory ziemi to relaksująca zmysły mieszanka, dzięki której można uzyskać elegancką i ponadczasową aranżację. Dla dodania przytulności wystarczy połączyć subtelne odcienie Linen White, Sweet Almond i Porcelain Grey z palety Beckers Designer Kitchen & Bathroom. Niewymuszony charakter wystroju uwypuklą drewniane elementy ozdobne, jak np. stylowy taboret czy dekoracyjne panele za wanną, które dodatkowo ocieplą pomieszczenie.

Biały kolor w łazience? A dlaczego nie! Wybierając farby z serii Beckers Designer Kitchen & Bathroom nie trzeba się martwić o zabrudzenia i nieestetyczne zacieki nawet na jasnych ścianach. Charakteryzuje je bowiem najwyższa klasa odporności na szorowanie na mokro, dzięki czemu łatwiej jest utrzymać łazienkę w czystości. Farby tworzą jednocześnie powłokę, która przepuszcza parę wodną i zapewnia oddychanie ścian. Pozwala to zapobiegać negatywnemu działaniu wilgoci oraz powstawaniu grzybów pleśniowych, a w konsekwencji cieszyć się pięknym efektem przez długi czas. Ponadto, biel nie zawsze musi kojarzyć się z zimnym i sterylnym wnętrzem. Wręcz przeciwnie. Jej uniwersalny charakter sprawia, że doskonale wkomponowuje się w różne style wnętrzarskie i stwarza nieograniczone możliwości aranżacyjne.
Więcej pomysłów na urządzenie łazienki w kolorach Beckers znajduje się na stronie: https://beckers.pl/inspirac je/lazienka-pomysly-na-malowanie

Dozowniki do mydła

Jeżeli już dobierzecie farbę i zakończycie urządzanie i wykańczanie łazienki, warto pomyśleć o tekstyliach łazienkowych oraz o akcesoriach łazienkowych takich jak dozowniki do łazienki, a te z kolei polecamy z Calvado https://www.calvado.com/lazienka/akcesoria-lazienkowe/dozowniki-do-mydla.html