Robiąc codzienne zakupy na pewno zmagasz się na pewno z ciężarem tych zakupów. Nie ma co ukrywać – nawet niewielkie zakupy żywnościowe potrafią ważyć mnóstwo kilogramów. Począwszy od pieczywa, nabiału, poprzez owoce, warzywa, a na napojach kończąc – wszystko jest mniej lub bardziej ciężkie. Jednym z pierwszych pomysłów i potwierdzę, że trafnym jest wózek na zakupy. Podobnie jak w przypadku każdego innego produktu – rynek oferuje nam pełną gamę wózków, różniących się zarówno jakością, funkcjonalnością jak i wzornictwem.

Dzisiaj chciałbym zaprezentować Ci bardzo ciekawy wózek na zakupy, który, oczywiście w zależności od potrzeb i upodobań, powinien być brany pod uwagę. Tym wózkiem jest jedna z nowości marki Reisenthel, a mianowicie wózek CarryCruiser.

Porównując wózek CarryCruiser do tradycyjnych klasycznych wózków na zakupy na pierwszy rzut oka widzimy różnicę w kształcie, rozmiarach i proporcjach wózka. Jednak to nie wszystkie różnice, a lista dodatkowych funkcjonalności na pewno Cię zaskoczy.

Przede wszystkim wózek jest bardzo duży – jago pojemność to aż 40 litrów. Kształt i rozmiary umożliwiają zapakowanie nawet większych butelek lub kartonów. Wózek posiada bardzo wygodną składaną sztywna rączka z uchwytem. Co ciekawe wózek można wziąć na ramię, co umożliwia wygodny pasek na ramię z regulacją.

Pod względem konstrukcyjnym – wózek posiada duże komfortowe kółka oraz trwałą aluminiowa rama. Wykonany jest z wytrzymałej tkaniny poliestrowej odpornej zarówno na zabrudzenia jak i na rozdarcia

Na koniec moim zdaniem coś co zaskakuje, przynajmniej mnie zaskoczyło – wózek można powiesić na sklepowym wózku co ułatwi poruszanie się po marketach oraz fakt, że zapakowany zmieści się do bagażnika samochodu.

Jednym słowem ten wózek to rewelacyjna propozycja dla osób robiących regularnie zakupy.

Wózek na zakupy Reisenthel CarryCruiser kupisz w sklepie Calvado w cenie 549 zł.

 

carrybag_carrycruiser_hopi_reisenthel_Web_PE_01_cs

carrycruiser_red_reisenthel_Print_FA_01_cs

carrycruiser_red_reisenthel_Print_FA_02_cs

carrycruiser_red_reisenthel_Print_PE_01_cs


OE3008

OE3048

OE4031

OE6001

OE6018


OE7027 OE7033

OE3004 OE7003