To co prezentujemy to nasz subiektywny wybór, naszym zdaniem najbardziej ekskluzywnych czajników elektrycznych na rynku. Marka Casa Bugatti tworząc linię elektrycznych sprzętów kuchennych nie zapomniała również o czajniku i wprowadziła do oferty czajnik elektryczny. Czajniki od Casa Bugatti to linia nazwie Vera. Są to oczywiście czajniki elektryczne, jednak z powodzeniem można o nich powiedzieć elektroniczne, ponieważ posiadają cały panel do zarządzania czajnikiem, który m.in. wyświetla aktualną temperaturę wody, poziom wody, można za jego pomocą ustawić pożądaną temperaturę gotowania czy te godzinę kiedy ma zagotować wodę.

Czajnik elektryczny od Casa Bugatti z pewnością zasłużył już na miano ikony designu. Kupując go i korzystając z niego na pewno odczujesz to coś, które czuje każdy kto przynajmniej raz korzystał ze sprzętów elektrycznych Casa Bugatti.

Czajniki Casa Bugatti Vera  kupisz w sklepie Calvado – zapraszamy

Firmy Casa Bugatti chyba nikomu nie trzeba przedstawiać – jest to włoska firma projektująca i produkująca bardzo oryginalne, designerskie i niebywale praktyczne sprzęty i akcesoria kuchenne. W ofercie jest kilkanaście różnych kolekcji wykonanych zarówno ze stali nierdzewnej, tworzywa sztucznego oraz z drewna.Jednak  Casa Bugatti zdobyła na świecie renomę przede wszystkim dzięki swojej kolekcji elektrycznej, w której znajdują się m.in. czajnik elektryczny, ekspres do kawy, blender, waga, toster, mikser itp.