Wraz końcem lata myślimy już o chłodniejszych jesiennych wieczorach i nocach oraz nie ma co ukrywać, zimnych, a nawet mroźnych zimowych nocach. Jedna z pierwszych myśli oprócz odzieży wierzchniej to kołdra zimowa, a dokładnie pytanie jaką kołdrę zimową wybrać.

Na początek jak się domyślasz odpowiem, że wybór wcale nie jest taki prosty i jednoznaczny jakby się mogło wydawać.

A dlaczego? Już odpowiadam – ponieważ każdy z nas jest inny i potrzebuje innej kołdry. Dlatego też oferty firm produkujących kołdry tak się różnią. Oczywiście w pierwszej kolejności należy brać pod uwagę kwestie zdrowotne. Jeżeli ktoś jest alergikiem czy cierpi na astmę to nie kupi przecież klasycznej kołdry puchowej. A jeżeli ktoś ma problemy z krążeniem i marzną mu nogi to nie może zdecydować się na klasyczną całoroczną kołdrę. Tak więc pierwsza odpowiedź jest taka. Kołdrę dobieramy w pierwszej kolejności według potrzeb oraz naszych uwarunkowań zdrowotnych.

Kołdry Paradies

Dzisiaj chciałbym zaprezentować moim zdaniem jednego z najlepszych producentów kołder. Jest to producent, który ma w ofercie zarówno kołdry puchowe, kołdry syntetyczne oraz kołdry naturalne, ale nie puchowe. Tym producentem jest marka Paradies. Kołdry Paradies to jedne z tych kołder, którym warto przyjrzeć się podejmując się wyzwania jakim jest wybór i zakup nowej kołdry. A dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że Paradies jako firma z wieloletnią tradycją, można powiedzieć, że zjadła zęby na kołdrach i poduszkach. Od kilkudziesięcioleci wprowadzając na rynek różne kołdry doskonale poznała upodobania i potrzeby klientów i dostosowuje swoją ofertę właśnie do potrzeb rynku.

Kolejna sprawa to jakość.

Kołdry Paradies to bardzo wysokie wymagania co do jakości wypełnień, w tym zarówno puchu, syntetyków oraz naturalnych materiałów stawia Paradies na jednym z pierwszych miejsc w czołówce producentów kołder. Kolejną ważną sprawą jest dostępność i dobór oferty Kołdry Paradies. W ofercie Paradies znajdziemy kołdry Paradies zarówno letnie, całoroczne oraz zimowe. Są nawet takie kolekcje, które nie są produkowane w okresie jesienno-zimowym, ponieważ są kolekcjami stricte letnimi. Ważny jest też dobór rozmiarów – w ofercie Paradies znajdziemy każdy z dostępnych na polskim rynku rozmiarów. Jeżeli to nie będzie wystarczające firma Paradies może przygotować dla nas indywidualny rozmiar kołdry.

Wszystkie dostępne w ofercie kołdry Paradies kupisz w sklepie Calvado – Zapraszamy

kołdra Paradies

kołdra Paradies

kołdra Paradies

kołdra Paradies

kołdra Paradies

kołdra Paradies

kołdra Paradies

kołdra Paradies

kołdra Paradies

kołdra Paradies

kołdra Paradies

kołdra Paradies

kołdra Paradies

kołdra Paradies